Android Güvenli Klasör APK

İNDİR
x
x
x

Android için Gizli Klasör Oluşturma Uygulaması

Note 7 beraberinde gelen uygulama Samsung Knox üzerinden kullanıcılara güvenli bir alan sunuyor. Özel dosyaları ve detayları kilit güvenliğiyle saklamaya yardımcı oluyor. Kimsenin görmesini istemediğiniz verileri hızlı bir şekilde saklayabilir ve sadece siz erişebilirsiniz. Note 7 ile hayatımıza giren Güvenli Klasör uygulaması Android Nougat ile birlikte Galaxy S7 ve S7 Edge cihazları için de geliştirildi. Bu sayede sizde S7 ve S7 Edge cihazlarınız için güvenli bir klasör uygulaması kullanabilirsiniz. 

Samsung Knox üzerinden sizin için özel olarak dosyaları saklayabilen uygulama Note 7'de olduğu gibi iris tarayıcısı, parmak izi pin, şifre ve çizim gibi şifrelemeleri sunmaktadır. Uygulama bu sayede güvenli olarak dosyalarınızı, resimlerinizi ve şifrelerinizi saklamanıza olanak sağlamaktadır. 

Galaxy S7 ve S7 Edge için güvenli klasör uygulaması nasıl yüklenir? 

Güvenli Klasör uygulamasını sitemizden indirdiğiniz APK aracılığıyla cihazınıza kurabilirsiniz. APK dosyasının kurulumunu yapmayı eğer bilmiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıdan Android cihazlarınızda nasıl APK yapacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Android APK yüklemesini yapmayı öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
11 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
3,140
Sistem:
Android
Üretici:
Bilinmiyor
Kategori:
Araçlar
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Araçlar