Google Duo

İNDİR
x
x
x
x

Android İçin Görüntülü Arama Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Duo uygulamasıyla rehberinizde bulunan sizin gibi Duo kullanan diğer kullanıcılarla sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bağlantınızın durumu kötü olsa bile kaliteli görüşme yapmanıza olanak sağlıyor. Sade bir tasarıma sahip olduğundan dolayı videolu görüşme deneyimlerinizden daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda içerisinde bulunan canlı video görüşme öncesi sizi arayan kişinin görüntüsü çıkmaktadır. Siz daha cevaplamadan kiminle karşılaşacağınızı bilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Duo uygulaması hızlı bir görüşme deneyimi yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Çapraz platform desteğiyle karşımıza çıkan Google Duo uygulaması Android ve iOS platformundaki tüm arkadaşlarınızla sorunsuz yüksek kalitede görüşme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Uygulamaya kayıt olmak için telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. Konuşmalarınızı şifreleyebilen algoritmalar içermektedir. Apple'ın sadece kendi kullanıcılarına sunduğu FaceTime uygulamasına teknik açıdan benzemektedir. Eğer sizde sesli ve görüntülü görüşmeleriniz için etkili bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Google Duo'yu denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
14,594
Sistem:
Android
Üretici:
Google
Kategori:
İletişim
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

İletişim