Space Frontier

İNDİR
x
x
x
x
x
x

Android için Uzaya Roket Fırlatma Oyunu

Space Frontier ile keyifli aksiyonlu bir oyuna ne dersiniz?

Ünlü oyun geliştiricisi Ketchapp tarafından sunulan Android platformunda öne çıkan minimalist grafiklere sahip olan Space Frontier oyununda uzaya roket atmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte roketi yörüngesinde olabildiğince yüksek noktaya çıkarmamız gerekiyor. Oyunda hata yapma gibi bir durumumuz söz konusu değil. 

Şık bir tasarıma sahip olan oyun görsel çizgileriyle her yaştan kişinin dikkatini çekiyor. Uzay oyununda roket fırlatma gibi son derece zor ve dikkat isteyen bir görev gerçekleştiriyoruz. Roketli stratosfere kadar çıkarmamız isteniyor olup oyunda roketi fırlatmak için roketi oluşturan parçalara yeşille işaretli olan noktalara geç ancak çokta geç basmamamız lazım. Doğru bir zamanlama ile tam vaktinde de atışı yapmamız gerekiyor. Yoksa attığımız roket gökyüzünde parçalanıyor. 

Uzaya roket atma işini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman fırlatmalar bizlere altın olarak geri dönüş yapıyor. Bizde kazandığımız altınlarla roketi büyütüp öyle fırlatıyoruz. Roketin büyümesi demek çok daha yüksek puan demek olup bu yüzden kazandığınız altınları doğru kullanmanız gerekiyor. Eğer sizde uzaya roket göndermek keyifli bir oyun içerisinde yer almak istiyorsanız mutlaka Space Frontier'i denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,735
Sistem:
Android
Üretici:
Ketchapp
Kategori:
Oyun
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Oyun