Stack

İNDİR

Android için Blok Dizme Beceri Oyunu

Sabrınızı zorlayacak zorlu bir beceri oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemi cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Stack oyununda blokları büyük bir titizlkle dizip göklere kadar çıkarmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup Ketchapp'ın kolay gözüken ancak sabrı zorlayan oyunudur. 

Yapımcının bir önceki The Tower oyununa benzerliğiyle dikkatleri üstüne çeken Stack oyununda blokları dizerek en iyisi olmanız gerekiyor. Oyun içerisindeki amacınız blokları üst üste gelecek şekilde dizip puan toplamak. Belli bir hızda gelen blokları dizmeniz gereken oyun kolay görünen zorlu bir beceri oyunudur. Üst üste denk getirmeniz gereken Stack oyununda kolay birşey yok. 

Ayrıca unutulmamalıdır ki bu oyunda yanlış yapacağınız bir hamle diğer blokları da etkiliyor. Blok dizerken başarısız olduğunuz zaman bloklar küçülmeye başlıyor. Hoş grafikler ile dizayn edilmiş olan oyun yolculuk yaparken yahut boş vaktinizi akıcı bir oyun ile geçirmek istediğiniz zaman iyi bir tercih olacaktır. Eğer sizde kusursuz bir şekilde blokları inşa edebileceğinize inanıyorsanız mutlaka Stack oyununu Android cihazlarınızda oynamalısınız. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,014
Sistem:
Android
Üretici:
Ketchapp
Kategori:
Oyun
Sürüm:
1.0

Benzer Uygulamalar

Oyun