TV8 Yan Ekran

İNDİR
x
x
x
x

Android için TV8 Anket Yan Ekran Uygulaması

TV8 programlarını severek izliyor ve yayınlarla etkileşim halinde olmak istiyorsanız TV8 Yan Ekran uygulamasını Android cihazınzıda kullanarak program çekimlerine katılabiliyor ve ödül kazanabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunuluyor olup Android telefon ve tabletlerinizle uyumlu olarak çalışacaktır. Yarışmada jüri olabildiğiniz gibi program çekimlerine katılma ve ödül kazanma şansına erişebiliyorsunuz. 

TV8 Yan Ekran Uygulamasının Kullanımı
Uygulamaya dilerseniz Facebook yada Twitter hesaplarınızdan üye olabilirsiniz. Dilerseniz de mail hesabınızla üye olabilirsiniz. TV8 Yan Ekran uygulamasının aracılığıyla yarışmalara katılmanız da mümkün. Ayrıca bildirimleri açarak programlar başladığında size bildirim gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Yarışmalarda ve programlarda TV8 seyircilerinin verdiği oylar yarışma sonucunu belirliyor olup seyirci yorumları ise program gidişatını belirleyebiliyorsunuz. Oy verme ve yorum yapma işini TV8 Yan Ekran uygulaması üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Anketlere katılabildiğiniz gibi yayınların çekimi esnasında yakalanmış özel kamera arkası görüntüleri uygulama üzerinden kullanıcılara sunuluyor olup keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Anket sonuçlarını görüntüleyebildiğiniz gibi uygulamaya Twitter yada Facebook üzerinden giriş sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda merak ettiğiniz şeyler hakkında sorular hazırlayabiliyor ve yayın ekibine de sunabiliyorsunuz. Eğer sizde TV8 yayın akışına zaman zaman katılmak istiyorsanız TV8 Yan Ekran uygulamasını kullanarak katılım sağlayabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
78,706
Sistem:
Android
Üretici:
TV8
Kategori:
Sosyal
Sürüm:
1.0.5

Benzer Uygulamalar

Sosyal