Yandex Browser Fenerbahçe

İNDİR
x
x
x
x

Android için Fenerbahçe Yandex Tarayıcısı

Fenerbahçe takımına sempati duyan Android kullanıcıları için hazırlanmış olan Fenerbahçe Yandex uygulaması internet bağlantısı sağladığınız her yerde yapacağınız aramalarla Fenerbahçe takımına destek olmanız yardımcı olmaktadır. Hem başarılı Yandex tarayıcı hizmetinden faydalanmak hemde takımınızı desteklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Merak ettiklerinizi hızlı bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan Fenerbahçe Yandex uygulaması özel olarak geliştirilmiştir. Fenerbahçe Yandex uygulamasını kullanarak sorgularınızı klavyede yazabildiğiniz gibi sesli olarakta gerçekleştirebilirsiniz. Aradıklarınızı daha hızlı bir şekilde bulmanıza imkan sağlayan uygulama aynı zamanda hava durumu, döviz kuru gibi bilgiler dışında sorgunuzu tam yazmadan bile Fenerbahçe Yandex mobil uygulaması gerisini getirecektir. 

Sevdiğiniz sitelere hızlı ve kolay erişim sağlayan uygulama yeni sekme açmanıza da yardımcı olmaktadır. İnternet veri kullanımında tasarruf sağlayan başarılı bir hizmet olmasının dışında Turbo teknolojisiyle ön plana çıkmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Yandex Fenerbahçe internet tarayıcısını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
12,357
Sistem:
Android
Üretici:
Yandex
Kategori:
Araçlar
Sürüm:
4.63

Benzer Uygulamalar

Araçlar