ARC Welder

İNDİR

Google Chrome İçin Android Uygulaması Açma Eklentisi

ARC Welder eklentisi sayesinde Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz. Google Chrome kullanıcılarının bilgisayarlarını Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan eklenti sayesinde Chrome web tarayıcılarını kullanarak Android uygulamalarını kolayca çalıştırabilirsiniz. 

Google'un sınırlı sayıda geliştirici için yayınlamış olduğu App Runtine for Chrome yani ARC'den faydalanan eklenti bu durumda bir sıkıntınız olduğu zaman Chrome'unuzdan Android uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. Windows kullanıcıları diğer işletim sistemlerindeki Google Chrome tarayıcını kullananlar çalıştırabildikleri için aslında olanakların oldukça geniş olduklarını da belirtmeden geçmeyelim. 

Eklentinin kullanımı ve arayüzünün sade olduğunu görüyorum. Sade ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olan ARC Welder eklentisini kullanırken pek bir zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmak istiyorsanız ARC Welder eklentisinden yararlanabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
5,484
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
arc-eng
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Tarayıcı Eklentileri