Ares

İNDİR
x

Müzik İndirme Programı

Ares dünya üzerinde en çok kullanılan P2P, müzik, video, resim gibi dosyalarınızı paylaşmanızı, aynı zamanda daha önce paylaşılmış olan bu tür dosyaları bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Daha önce paylaşılmış olan müzik, video ve resim gibi dosyaları arama bölümünden ismini aratarak sanaçtılara ait şarkıları ve video klipleri ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ares Galaxy olarak bilinen bu program basit arayüzü ile kullanıcılara kolay kullanım sağlayarak, kullanıcılar arasında sohbet imkanı da sağlamaktadır.

Ares İndirmeye çalıştığınız dosyayı tamamen inmeden yapılabilen önizleme seçeneği yalnış dosyayı indirerek zaman kaybetmenizi de önler.

Ares ilk kurulunca ingilizce dil'inde olur fakat kurulumdan sonra Setting>General bölümünden Türkçe dili seçerek Türkçe'leştirebilirsiniz.

Hızlı İndirmeler
Ares indirmek istediğiniz dosyanın ana kaynağını bularak hatta indirme işlemi sırasında farklı kaynakları tarayarak indirme hızını olabildiğince yükseltmeye çalışır. indirmekte olduğuunuz dosyayı birden fazla kullanıcı üzerinden indirerek indirme süresini en aza indiriyor.

Dahili Ses/Video Oynatıcısı
Dosyaları indirmeden önce önizleme yapmanıza olanak sağlayarak, doğru dosyayı indirmenizi amaçlayan bir video ve ses önizleme özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde yanlış video ve ses dosyalarını indirmekten kaçınabilirsiniz.

Ares ile istediğiniz dosya türlerini seçerek film ve  müzik gibi paylaşılan tüm dosyaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

Ares programı ile aynı zamanda kendi sohbet odalarınızı da oluşturabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz diğer uygun olan kanallara girebilirsiniz. Sohbet kanalı oluşturmanıza imkan sağlayan Ares sayesinde dosya indirme işlemi gerçekleştirirken aynı anda arkadaşlarınızla sohbet etmenin keyfini çıkarın. İçerisinde yer alan dahili ses ve video oynatıcısı ile henüz indirme işlemi yapmadan önce indirmek istediğiniz dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Ardından indirme işlemi başlatarak daha sağlıklı sonuçlar elde etmiş olursunuz. 

Güçlü bir kitaplık yöneticisine sahip olan programla indirmiş olduğunuz dosyaları kolay bir şekilde düzenleyebilir ve hızlı arama özelliği ile dosyalarınızın yerini bulabilirsiniz. 

Ayrıca Ares indir sayfamızdan müzik indirme programını indirerek Mp3 indirebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
4.58 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İndirilme:
300,577
Sistem:
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Ares Galaxy
Kategori:
Dosya Paylaşımı
Sürüm:
2.2.5.3049

Benzer Uygulamalar

Dosya Paylaşımı