Avira Free Software Updater

İNDİR
x

Bilgisayardaki Programları Güncelleme Aracı

Avira Free Software Updater ile yazılımlarınızı güncelleyin.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Avira Free Software Updater programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan yazılımların güncel olup olmadığını kolay bir şekilde denetleyebilir bununla birlikte onları güncelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan progrmaları tek tek güncelleyemiyor ve bu dertten kurtulmak istiyorsanız Avira Free Software Updater programı bu sorununuzu çözecektir. 

Ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilir aynı zamanda sisteminizin güvenliğini de sağlayabilirsiniz. Güncellemelleri yapılmamış yazılımlar güvenlik açıklarına sahip olabiliyor beraberinde bu açıklardan faydalanan virüsler bilgisayarınıza sızarak kişisel bilgilerinizi çalabiliyor. 

Güncellenmemiş bir yazılım sisteminizin performansını aşağı çekebilir. Avira Free Software Updater programı bu tarz problemleri de ortadan kaldırmış oluyor. Yapmış olduğu tek şey temel olarak bilgisayarınızda bulunan programları tarıyor, tespit ediyor ardından bu programların en güncel sürümlere sahip olup olmadığını da denetliyor. 

Güncelleme gerektiren yazılımları güncelleyebilmeniz adına üreticilerin internet sitesinden elde edilen güvenli bağlantılar sunuyor olup Avira Free Software Updater programı aynı zamanda bilgisayarınızdaki bir programı güncellemeye ihtiyaç duyduğunda da uyarı bildirisi yapıyor. Eğer sizde bilgisayarınızdaki yazılımları güncellemek istiyorsanız mutlaka Avira Free Software Updater programını denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
4.58 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
4,359
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Avira GmbH
Kategori:
Güvenlik & Hack
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Güvenlik & Hack