CDBurnerXP

İNDİR
x
x
x

Ücretsiz CD/DVD/Blu-Ray Yazma Programı

Windows işletim sistemli kullanıcılara sunulan CDBurnerXP programı sayesinde DVD, CD ve Blu-ray yazabilir aynı zamanda müzik CD'leri oluşturabilirsiniz. iSO dosyası oluşturmanıza imkan sağlayan CDBurnerXP programı ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz başarılı bir hizmettir. Tüm disk yazdırma işlemleri için kullanabileceğiniz CDBurnerXP programı içerisinde zengin araçlar bulundurmasıyla ücretli olan programlara bile rakip olabiliyor. 

Veri diskleri oluşturarak elinizde bulunan dosyası CD, DVD ve Blu-Ray disklerinize yedeklemeniz mümkün. MP3, WAV, OGG, FLAC, WMA, APE, MP3, WV ve ALAC formatında bulunan ses dosyalarınız aracılığıyla müzik CD'leri de oluşturabilirsiniz. 

ISO kalıp dosyaları hazırlamak için başka bir program aramanıza gerek yok. CDBurnerXP programı tüm bu işlerinizi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca dilerseniz elinizde bulunan ISO dosyalarını da CD, DVD ve Blu-ray disklerinize yazdırabilirsiniz. 

Türkçe dil desteği sayesinde Türk kullanıcıların zorluk çekmeden kullanabileceği başarılı bir program olup USB aygıtlarda bir sorunsuz olarak çalışmaktadır. Eğer sizde tüm bu özelliklere sahip olan programı ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
5.38 MB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
1,525
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
Stefan Haglund
Sürüm:
4.5.4.5306

Benzer Uygulamalar

CD - DVD Araçları