CLIQZ Browser

İNDİR
x
x
x
x
x

Alternatif Güvenli İnternet Tarayıcısı

Açık kaynak projeli iyi bir internet tarayıcısına ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış CLIQZ Browser sayesinde güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz. İnternette yaptığınız sörfleri eğer yeni bir boyuta taşımak istiyorsanız Firefox tabanlı olan bu tarayıcı sizlere bu konuda yardım edecektir. 

İnternet deneyimini yeni bir boyuta taşıyan tarayıcıyla pek çok işinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternette yapılan sörflerin daha keyifli olmasını sağlayan tarayıcı sahip olduğu güçlü özellikler ile dikkat çekiyor. Almanya merkezli olarak geliştirilen tarayıcı zamandan da tasarruf etmenize imkan sağlıyor. Akıllı aramalarda da destek sunan tarayıcıyla yol durumu, hava durumu, borsa ve uçak bileti gibi bilgilere de kısa bir süre içerisinde erişebiliyorsunuz. Herhangi bir web sitesini ziyaret etmeden doğrudan istediğiniz bilgiye ulaşabiliyoruz. 

İçerisinde akıllı sistemlerin yer aldığı tarayıcı aynı zamanda sizin hareketlerinizi de gözlemektedir. Bir sonraki gelişinizde sizin için ne yapacağını bilir. Ne için arama yapacağınızı öğrenir. Bu sayede aradığınız bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güvenliğiyle ön plana çıkan tarayıcı bilgilerinizi yabancı kişilere geçmemesi konusunda elinden gelen yapıyor. Bununla birlikte kimlik avı, şifreleme, reklam engelleyici gibi çeşitli özelliklere de sahip olup keyifle kullanacağınıza inanıyorum.. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
50.36 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,099
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Cliqz GmbH
Sürüm:
1.11.0

Benzer Uygulamalar

Tarayıcılar ve Gezginler