Cyber Prot

İNDİR
x

Sistem Saldırılarını Engelleme Güvenlik Programı

Sisteminize bulaşabilecek tehditleri ortadan kaldırmaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Cyber Prot programı ile şüpheli etkinlikleri yok edebilirsiniz. Sisteminizde yer edinmek isteyen fidye saldırılarına karşı koruma sağlayabilirsiniz. Dosyalarınıza tehlikeli yazılımların girişini engellemenize imkan sağlayan Cyber Prot programının tam olarak sizi garantiye alabilmesi adına ücretli versiyonunu kullanmanız gerekiyor. 

Dosyalarınıza ransomware saldırılarını engelleyebilen program tehditlere karşı iyi bir koruma sağlamaktadır. Gerçek zamanlı koruma ağlayan program çeşitli eylemler gerçekleştirerek virüsleri engelleyebiliyor. Kullanım açısından kolay bir yazılım çözümü olup tehdit algıladığı zaman ne yapması gerektiğini bilir.

Kullanım açısından basit olduğundan deneyim gerektirmez. Yapılandırma işini kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. İngilizce arayüze sahip olsa da kullanıcı dostu olduğundan zorlanmadan kullanabileceğiniz fidye saldırılarını engellemenize imkan sağlamaktadır. 

Kötü niyetli yazılımları etkinleri saptamak için hazırlanmış gerçek zamanlı bir tarama motoru bulunduran program ile kullandığınız filtreleri özelleştirmek mümkün. Sistem tepsisine yerleşen program arka planda çalışıp sisteminizi taramaya devam edecektir.

Genel olarak Cyber Prot programı fidye saldırılarını önlemenize ve dosyalarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilecek faydalı bir hizmettir. Tehdit bulunduğu zaman gerçekleştirilmesi gereken eylemleri belirtmenize imkan sağladığından Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.5 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,034
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Cyberland
Kategori:
Antivirüs
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Antivirüs