Dev Secure

İNDİR
x

USB, Disk ve Kart Virüslerini Temizleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Dev Secure programı sayesinde autorun gibi popüler USB virüslerini sisteminizden kaldırabilirsiniz. Türk mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan Dev Secure programı otomatik olarak güncelleniyor. Süre limiti olmadan kullanmanıza imkan sağlayan Dev Secure programı USB ve reklam virüslerine karşı özel bir koruma sunmaktadır.

CD, USB ve kart girişerini güvenlik kalkanı ile gerçek zamanlı olarak denetleyebilen Dev Secure programı Ceko, bittorent.exe, autorun gibi sistem içerisine gizlenen virüsleri ve solucanları ortadan kaldırmaktadır. 
Dış aygıtlardan sisteminize bulaşabilecek olan tehditleri ortadan kaldırmanıza imkan sağlayan program casus yazılımları da kolay bir şekilde tespit edebildiğinden dolayı gerçekten seveceğinize inanıyorum.

USB, kart ve disk gibi dış aygıtların girişini kontrol edebilen program iyi bir güvenlik kalkanı oluşturmaktadır. Elle yahut otomatik olarak hızlı bir şekilde güncellenebilir. Eğer sizde başlangıç kontrolündeki virüsleri imha etmek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Dev Secure'yi denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
7.94 MB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
2,009
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
DevlopSOFT
Kategori:
Antivirüs
Sürüm:
4.0.3

Benzer Uygulamalar

Antivirüs