Facebook Görüntülü Programı

İNDİR
x
x

Facebook Üzerinden Videolu Konuşma Programı

Neredeyse 7'den 70'e herkes Facebook kullanıyor. Kısa bir süre içerisinde kullanıcısı milyonları aşınca Facebook dahada geliştirildi. Yeniliklere açık olan Facebook zaman tünelinden sonra görüntülü konuşma uygulaması başlattı. Artık arkadaşlarınız ile facebook üzerinden görüntülü olarak sohbet edebileceğiniz açıklanmıştı. Ancak Facebook'ta ne kadar yükleme başlatılsada başlatılmamış ve yüklenmemiş görünüyor. Bu program ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Facebook'ta Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır?

Facebook'un aslında standart bir konuşma penceresi var ancak bu herkesde normal çalışmıyor. Bu nedenle hazırlanmış programı indirerek Facebook'ta kopyalamış olduğunuz url adreslerini otomatik olarak algılayabilen bir sistem sayesinde size zahmet vermeden kolay bir şekilde indirilmektedir. Artık sizde Facebook üzerinden görüntülü görüşmelerinizi akıcı bir şekilde bu program aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. 

Uygulamayı çalıştırabilmeniz için bu programın bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. Sitemizden indirme işlemini güvenli bir şekilde başlatarak arkadaşlarınız ile Facebook üzerinden görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
481.95 KB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
76,389
Sistem:
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Facebook + Skype
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Sohbet - İletişim