Hide IP Speed

İNDİR
x
x

IP Gizleme ve İnternet Güvenlik Programı

Hide IP Speed, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir IP gizleme programıdır. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

IP adresleri bilgisayarınıza özel olup internet gezingi alışkanlıklarınız yahut bilgisayarınızın konumu gibi bilgilere erişilmesine olanak tanımaktadır. Adresleri internet siteleri tarafından kullanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine yardımcı olmaktadır. 

Sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Hide IP Speed programı görev çubuğundaki simgeler aracılığıyla kontrolü sağlamanıza imkan sağlıyor. İnternet siteleri tarafından kulanılarak reklam gibi öğelerin tarafınıza iletilmesine sebep olan durumları ortadan kaldırmanıza imkan sağlamaktadır. 

IP adresinizi değiştirme özelliğine sahip olan Hide IP Speed programı internette gizli sörf yapma imkanı sunmaktadır. Reklam bilgilerinin toplanmasının önüne geçmek için kullanabileceğiniz Hide IP Speed programı hackerların saldırılarından bu şekilde korunabilmesi mümkün bir durum olup internette gizli sörf yapmanıza olanak sağlamaktadır. 

Sık sık IP adresini değiştirme özelliklerinin yer aldığı Hide IP Speed programı internet üzerinde bölgesel kısıtlamalar uygulayan sitelere de bu yolla erişim yapabilmenize imkan sağlıyor. Eğer sizde IP gizleme ve kişisel güvenlik servisine gerek duyuyorsanız Hide IP Speed programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
2.71 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,428
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Hide IP Soft
Kategori:
Güvenlik
Sürüm:
3.12

Benzer Uygulamalar

Güvenlik