Instagram

İNDİR
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x
x

Bilgisayar için Instagram Uygulaması

Instagram ile hayatınızın her anını paylaşabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızın neler yaptığını Windows 10 bilgisayarınızdan yahut tabletinizden takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Windows 10 için hazırlanmış Instagram uygulamasıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hikayenizde istediğiniz kadar fotoğraf ve video paylaşmanıza izin vermektedir. Bir istemci olmadığı için Instagram'ın sunmuş olduğu tüm temel özellikleri kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Direct üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabilir yahut Stories özelliğini kullanarak 24 saat sonra kaybolan hikayeler ekleyebilirsiniz. 

Takip ettiğiniz kişileri hikayesini görüntüleyebilir dilerseniz yeni fotoğraf ve video keşfetmek için keşfet özelliğini kullanabilirsiniz. Arama bölümünden istediğiniz kullanıcıya ulaşmanız da mümkün.Fotoğraf ve videolarınızı Instagram üzerinden paylaşabildiğiniz gibi anında Facebook, Tumblr, Twitter ve diğer sosyal ağlarda da hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Özellikle satış sayfalarının işini kolaylaştıracak başarılı bir Windows 10 uygulamasıdır. Eğer sizde bilgisayarınızdan ve tabletinizden Instagram deneyiminize devam etmek istiyorsanız Instagram'ın bu resmi uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.4 KB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
39,259
Sistem:
Windows 10
Üretici:
Instagram
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Sosyal Ağ Yazılımları