A Word Kelime Oyunu Türkçe

İNDİR
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Eğlenceli Zorlu Kelime Bulma Oyunu

Konu içerisinde gizlenmiş olan kelimeleri açığa çıkarmaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış A Word Kelime oyununda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyor bununla birlikte liderlik tablosuna kendi adınızı yazdırmanız gerekiyor. Başarılı grafiklere sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı A Word Kelime oyununda gizlenmiş kelimeleri bulmaya çalışıyor ve konulara göre gizlenmiş binlerce kelimeyi bulmanız gerekiyor. Klasik kelime bulma oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip olan A Word Kelime oyununda saklanmış olan kelimeleri bulmak için çalışıyorsunuz.

Basit bir oynanış bulundurmasının yanısıra kolaydan zora doğru giden bir yapısı bulunuyor. Birbirinden zorlu 450 bölümün yer aldığı A Word Kelime oyununda kilitli başarı seviyelerini de açabilmeniz mümkün hale geliyor. Oyun içerisinde 12 farklı rozetin sahibi olabiliyor bu sayede kendinizi de geliştirebiliyorsunuz. Kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcılarının A Word Kelime oyununa bir şans vermesini öneriyorum. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
85.1 MB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
2,659
Sistem:
Android
Üretici:
Apps
Kategori:
Oyun
Sürüm:
1.7

Benzer Uygulamalar

Oyun