ÇILGIN HIRSIZ

İNDİR
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad İçin Çılgın Hırsız Koşu Oyunu

İOS cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz Çılgın Hırsız Minion Rush oyunu ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

 
ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush sürümü ile milyonları peşinden sürükleyecek bir oyun olmaya geliyor.


İOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış Çılgın Hırsız oyununda zorlu seviyelerden geçmek için çabalamalısınız. Engellerden uçarak muz toplayın. Son derece kaliteli olan oyunu seveceğinizi umuyoruz. Son zamanların popüler koşu oyunlarından biridir.

 
Sonsuz koşu türünde olan vazgeçilmez olan oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. Oyuncular Çılgın Hırsız: Minion Rush oyununda Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları ile entegre olan oyunlarla daha fazla ilgi görüyor. 
 
Kaliteli grafik ve eğlenceli grafikler ile geliştirilen oyunu elinizden düşüremeyecek bir yapı ile karşınızda. Son zamanlarda güncellemeleri ile Türkçe lokasyon sunarak oyunun konusu ve görevleri tam olarak anlamanıza olanak sağlıyor. 
Haylazlıklar yapıp tüm kötülüklere karşı gelmek için çabalayın. Kaliteli grafiklere sahip olan Çılgın Hırsız oyunu oynanış bakımından Temple Run oyununa benzemektedir.
 
Eğer sizde arkadaşlarınıza meydan okumak istiyorsanız Çılgın Hırsız oyununu akıllı telefon yada tabletinize indirebilirsiniz.

Gereksinimler: iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini ve iPad mini Wi-Fi + Cellular ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.
Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,442
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Gameloft
Kategori:
Oyun
Sürüm:
1.1.0

Benzer Uygulamalar

Oyun