Darts of Fury

İNDİR
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Çevirimiçi Dart Oyunu

Dart oynamaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Darts of Fury oyununda dart oynayarak keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Yeni çok oyunculu dart oyununda gerçek muhaliflere karşı yarışabilirsiniz. Yeni oyuncular ve hayranları için tasarlanmış aksiyon dolu modern bir şekilde hazırlanmış dart oyunudur. 

Çok oyunculu olan bu oyunda rakiplerinize karşı meydan okuyun. Nişan alıp dünyanın dört bir yanındaki gerçek rakiplere karşı rekabet edin. Ligleri tırmanmak için daha iyi dartlar için oyunu kazanmanız gerekiyor. Zorlu zorlukların ve daha büyük ödüllerin kilidini açmak için Lig tanıtımı hedefleyin. Efsanevi Eagles ligine ulaşabilirsiniz. Google ve Facebook ile oturum açarak cihazlarınız arasında oyunu kaydedebilirsiniz. 

Genel olarak kontrolü tek parmakla yapacağınız oyunda amacınız daha hızlı dartlara geçiş yapmak ve liglere çıkıp para kazanmak. Daha önce görmediğiniz dart oyunundan farklıdır. Hedeflerinizi belirleyin ve atışınızı gerçekleştirin. Eğer sizde iyi bir dart oyun deneyimini iPhone ve iPad cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız mutlaka Darts of Fury'i denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
179 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
2,253
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Yakuto
Kategori:
Oyun
Sürüm:
1.0.1016

Benzer Uygulamalar

Oyun