Paper.io

İNDİR
x
x
x
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Heyecan Dolu Strateji Oyunu

Paper.io ile eğlenirken aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Paper.io oyunundaki amacınız diğer rakiplerinize göre büyük bölgeye sahip olmanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan Paper.io oyunu oldukça basit bir amaçla ilerliyor. Her ne kadar basit olsa da zorlu olan bu oyunda diğer rakiplerinizle strateji dolu bir savaşa giriyorsunuz. Oldukça basit bir amaçla ilerleyen Paper.io oyununda renginize göre hareket eden nesneyi yönlendirerek en büyük alanı ele geçirmeniz lazım. 

Alan belirleme esnasında rakibiniz size dokunduğu zaman oyun son buluyor. Dolayısıyla işimiz sandığımız kadar kolay olmuyor. Oyunda alan belirlerken aynı zamanda diğer rakiplerinizden uzaklaşmanız ve sınır belirleme esnasında size temas etmelerini de engellemeniz gerekiyor. 

Oyunun işleyişi sadece bununla sınırlı değil. Büyük bir alana sahip olsanız dahi Paper.io oyununda alanınızı korumanız gerekiyor. Aksi halde sizin bölgenize dahil oluyorlar. Bu da sonu getiriyor. İnternet bağlantısı olmadan oynayabileceğiniz Paper.io oyununda en iyi stratejiyi bularak rakiplerinizden üstünlük kurmanız da büyük önem taşıyor. Eğer sizde bu tarz oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Paper.io'yu iOS cihazlarınızda denemelisiniz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
281 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,245
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Voodoo
Kategori:
Oyun
Sürüm:
2.8

Benzer Uygulamalar

Oyun