Priime

İNDİR
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Modern Fotoğraf Editörü

Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Priime sizin bu ihtiyacınızı karşılayabilir. iPhone ve iPad cihazlar için tasarlanmış olan Priime uygulamasıyla tek bir tıklamayla filtre kullanarak fotoğraflarını daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Priime, girişimcinin ve fotoğraf sanatçısı Art Chang'ın geliştirdiği bir uygulamadır. Onun ve ekibi burada yaptıklarıyla gerçekten iyi bir iş çıkarmış. Dünyanın en iyi fotoğrafçılarının stillerinden yararlanarak filtreler ile düzenleme işini gerçekleştireiblirsiniz. Çeşit çeşit filtre bulundurmasıyla her kullanıcı kendi fotoğrafı için uygun bir görünüm elde edecektir. 

Fotoğrafınıza uygulamadığınız değişiklikleri geri almak için ekleme yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak fotoğraflarınızı saklayabilirsiniz. Fotoğrafın ışık ayarını kendi isteğinize göre yapabileceğiniz modern bir editördür. Kırpma ve diğer renk ayarlamaları gibi temel özellikleri bulunduran uygulama ayrıca fotoğrafları kaydedip arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin vermektedir.

Sadece birkaç dokunuşla fotoğraflarınıza kaliteli bir değer verebilirsiniz. Eğer sizde modern yapıda bir fotoğraf düzenleyiciye gerek duyuyorsanız mutlaka Priime'yi denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
124 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,006
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Priime, Inc.
Kategori:
Fotoğraf
Sürüm:
4.0.3

Benzer Uygulamalar

Fotoğraf