Timehop

İNDİR
x
x
x
x
x

iOS için Facebook, Instagram, Twitter Anıları Görüntüleyici

Timehop uygulamasıyla anılarınızı tazeleyin.. 

Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda geçmişte paylaştığınız tüm öğeleri bir araya getirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama galerinizde paylaştığınız eski fotoğrafları ve mesajları göstermektedir. Tüm anılarınızı günlük olarak vermektedir. 1 yıl önce bugün neler yaptığınızı öğrenmenize imkan sağlayan uygulama tüm verileri bir araya getirerek zaman tünelinizi oluşturan Timehop ile anılarınızı tazeleyebilirsiniz. 

Timehop size geçmişten bugüne olan bir zaman tüneli oluşturmaktadır. Ancak bu zaman tünelinizi birtek siz görüntüleyebilirsiniz. Çünkü Timehop bir sosyal medya uygulaması değildir. Sadece eski paylaşımlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor. Facebook, Twitter, Instagram, Swarm, Flickr gibi hesaplarınızda paylaştığınız uygulamalara ulaşmaası adına Timehop'a izin vermeniz gerekmektedir. 

Tüm hesaplarınızı ortak bir yerden yönetmenize olanak sağlayan uygulama ile sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Kolay kullanılır son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Timehop uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak sizde geçmişten bugüne hangi hesapta neler paylaştığınızı öğrenebiirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
93.4 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
1,552
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Timehop
Kategori:
Sosyal
Sürüm:
3.6.1

Benzer Uygulamalar

Sosyal