tubidy

İNDİR
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Müzik Video indirme Uygulaması

Müzik ve video arşivinizi yeniden yapılandırmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Tubidy uygulamasıyla müzik indirme işlemini hızlı bir şekilde yapabildiğiniz gibi video indirme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sevdiğiniz müzikleri bir araya getirmenize imkan sağlamaktadır.

Ayrıca müziklere kolay bir şekilde erişim sağlamanız da mümkün. iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından sevileceğine inandığım Tubidy uygulaması favori müzik formatlarında müzik indirme işlemlerinizi en kolay hale getirmektedir. 

Video ve müzikleri indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olup iOS için hazırlanmıştır. Android için Tubidy uygulaması yoktur. iOS cihazınıza video ve müzik indirmenize imkan sağlayan uygulama aracılığıyla oynatma listeleri de hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel yeni müzikler keşfetmeniz de mümkün. Hazırlamış olduğunuz çalma listesini dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. 

Genel olarak başarılı bir yapıya sahip geniş çaplı özellikler bulunduran Tubidy uygulaması başarılı bir video ve müzik istemcisi olup kullanmanızı tavsiye ediyorum. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
31.6 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
4,355
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
crea4Life
Kategori:
Müzik
Sürüm:
1.4.8

Benzer Uygulamalar

Müzik