Viber

İNDİR
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad İçin Sohbet Uygulaması

Viber uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak dünyadaki herkes ile bağlantı kurabilirsiniz. Rehberinizde kayıtlı olan tüm arkadaşlarınızla sınırsız görüşme imkanı sağlayan Viber sabit hatlara ve cep telefonlarına arama yapmak için kullanılıyor. 

Vibere kayıt olmak ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gelen onay kodunu onaylatmak. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile HD ses kalitesinde görüşmeler düzenleyebilirsiniz. 100'e kadar katılımcı gruplar oluşturmanız da mümkün. Oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Viver birçok akıllı telefon ve platformlar için kullanılabilir. 

Farklı dil seçenekleri sunan uygulama Türkçe dil desteği de sunuyor. Mesajlaşmayı eğlenceli hale getirmek amacıyla içerisinde sticklerlar bulundurmaktadır. Wi-Fi yada 3G üzerinden dünya çapındaki tüm arkadaşlarınıza fotoğraf, video, metin, arama yapabilirsiniz. 

Eğer sizde iPhone ve iPad cihazınız üzerinde bu özelliklerde bir uygulama kullanmak istiyorsanız Viber'i tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
4,311
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Viber Media Inc.
Kategori:
İletişim
Sürüm:
5.1.1

Benzer Uygulamalar

İletişim