Whitagram

İNDİR
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Fotoğraflara Çerçeve Ekleme Uygulaması

Whitagram ile fotoğraflarınızı güzelleştirin.. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Whitagram uygulamasıyla fotoğraflarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram'a fotoğraf yüklemek bazen zahmetli olabiliyor. Bununla birlikte kırpmak istemediğimiz zamanlar oluyor. Dolayısıyla farklı bir düzenleme aracıyla işlem yapmamız gerekiyor. Fotoğraf arkaplan ve çerçeve uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Whitagram uygulamasını kullanarak dikdörtgen şekilli fotoğraflarınızın çevrelerini beyaz doldu ile doldurabilir yada istediğiniz rengi doldurabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama her ne kadar fazla özellik barındırmıyor olsa da fotoğraflarınızın eksiksiz bir şekilde Instagram'a yüklenmesini sağlamaktadır.

Fotoğraflarınıza daha güzel çerçeveler eklemenize olanak sağlayan uygulama bunun için fazla bir işlem gerektirmiyor. Bu nedenle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Eğer sizde fotoğraflarınızı kıprmadan yayınlamak istiyorsanız yada daha iyi görünüme sahip olmasını istiyorsanız mutlaka Whitagram'ı denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
147 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,700
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Sangmook Lee
Kategori:
Fotoğraf
Sürüm:
3.8.4

Benzer Uygulamalar

Fotoğraf