Yandex Browser Fenerbahçe

İNDİR
x
x
x
x
x
x

iPhone ve iPad için Fenerbahçe Tarayıcısı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Yandex Browser Fenerbahçe uygulamasıyla hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz. Fenerbahçe takımına destek sağlayabildiğiniz başarılı bir internet tarayıcısı olmakla birlikte özelleştirilebilir açılış ekranı gibi çeşitli özelliklere sahiptir. İnternet kullanımında tasarruf etmek için kullanabileceğiniz Yandex Browser Fenerbahçe uygulaması turbo moduyla ön plana çıkmaktadır. Arama yaparken fazladan tıklamaya gerek duymamaktadır. Web sayfaların içeriğini sıkıştırarak yavaş internet bağlantısında bile hızlı yükleme sağlamaktadır. 

Klavye desteği dışında tıkla konuş özelliği sunmasıyla arama yapmak istediğiniz kelimeleri sesli olarak bildirebilirsiniz. 

Oldukça kullanışlı ve başarılı bir tarayıcı yapısına sahip olmasıyla anlaşılır bir arayüze sahiptir. Sevdiğiniz favori sitelerinizi ekleyebilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir yapıya sahip tarayıcıya gerek duyuyor ve takımınızı desteklemek istiyorsanız Yandex Fenerbahçe Browser uygulamasını iOS cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
4,721
Sistem:
iPhone / iPad
Üretici:
Yandex
Kategori:
Araçlar
Sürüm:
15.9.2403.2772

Benzer Uygulamalar

Araçlar