Loadkit Download Manager

İNDİR
x
x
x
x

Windows 10 İçin Hızlı ve Ücretsiz İndirme Yöneticisi

Loadkit Download Manager, Windows 10 bilgisayarınızda kullanabileceğiniz alternatif bir indirme yöneticisidir. Ücretsiz olarak sunulan Loadkit Download Manager programı her türlü dosyayı hızlı bir şekilde indirmenize imkan sağlamaktadır. Kolay kullanımlı olmasıyla ön plana çıkan programla sorunsuzca indirme yapabilirsiniz. İstediğiniz dışında indirmelerin gerçekleşmemesi için çeşitli özellikler bulunduran Loadkit Download Manager uygulaması özel kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz. 

FTP, HTTP ve HTTPS protokollerinde dosya indirmeyi destekleyen program ücretsiz olmasına rağmen içerisinde çeşitli özellikler bulundurduğundan dolayı döküman, fotoğraf, video ve müzik dosyalarını indirmenize, indirmeleri durdurup devam ettirmenize, arka planda indirme yapmanıza, indirmeleri kuyruğa ekleme ve indirilenleri filtreleme imkanına sahipsiniz. 

Cortana desteği bulundurmayan Loadkit Download Manager uygulamas sınırlı sayıda indirme yapmanıza izin vermektedir. Eğer sizde Windows 10 bilgisayarınızda iyi bir indirme yöneticisine gerek duyuyorsanız Loadkit Download Manager'i denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.37 KB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
3,028
Sistem:
Windows 10
Üretici:
Mehrzad Chehraz
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Download Yöneticileri