TeamViewer

İNDİR
x
x
x
x

MAC İçin Uzak Masaüstü Erişim Programı

MAC bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TeamViewer programı sayesinde bilgisayar ve sunucu ile bağlantı kurarak uzak masaüstü paylaşım hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

TeamViewer programı ile uzaktaki bir arkadaşınızın bilgisayarına uzaktan masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Kontrol programları arasında benim için veya diğer insanlar için de eminim lider olan TeamViewer ile donmalar olmadan uzaktaki bilgisayara erişebilirsiniz. Arkadaşınızın bilgisayarında bir problem var ise ve çözemiyorsa, bu konuda siz ona uzaktan bağlanarak yardımcı olabilirsiniz.

TeamViewer ile uzak masaüstü bağlantısının yanı sıra dosya paylaşımı da yapabilirsiniz, bilgisayarınzıdaki dosyaları bağlandığınız kişinin bilgisayarına aktarabilirsiniz. Aynı zamanda TeamViewer üzerinden canlı sohbet edebilir, web kamerası da açabilirsiniz.;

MAC İçin TeamViewer kullanımı
Programı bilgisayarımıza yüklüyoruz, aynı şekilde program bağlantı kuracağımız kişinin bilgisayarında  da aynı sürümün kurulu olması gerekmektedir.

Karşı tarafın bilgisayarına bağlanacaksanız karşı taraf programı açarak karşısına gelecek ID ve Password'ları size verecek sizde kendi bilgisayarınızda programı açarak, Karşıdaki Kişi ID yerine aldığınız ID'yi yazarak Karşıda Kişi ile bağlantı kur seçeneğini tıklıyoruz. 3-5 saniye sonra şifre için küçük bir pencere gelecek o pencereye 4 haneli şifremizi yazdıktan sonra uzak masaüstü kontrolünü sağlamış olursunuz.
 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
15.83 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
3,087
Sistem:
Mac OS
Üretici:
TeamViewer
Kategori:
Araçlar
Sürüm:
9.0.24482

Benzer Uygulamalar

Araçlar