Microsoft Word

İNDİR
x
x
x
x
x

Belge ve Kelime İşlem Programı

Microsoft Word dünya üzerinde en çok kullanılan bir metin uygulamasıdır.

Word Microsoft Office programlarının arasından en çok kullanılan ve en önemli yazılımlardan biridir. Microsoft Word ile yeni belgeler oluşturabilir oluşturduğunuz belgeleri düzenleyebilir, ayrıca hazırladığınız belgelerin çıktısını alabilirsiniz.

Dilekçe ve resmi kurumlar ile mesajlaşmak için sayfa yapısı gibi önemli alanlara önem veren word belgesi ile sayfalarınızı bir düzende tutarak yazılarınızı yazabilir ayrıca bu sayfalarınıza numaralandırma da verebilirsiniz.Microsoft'un geliştirdiği gelişmiş özelliklere sahip olan metin belgesi düzenleme programı ile istediğiniz her türlü işlemi yapabilirsiniz.

 

Microsoft Word ile döküman oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla aynı anda birlikte çalışmanız da mümkün. Bunun için iş yahut okul hesabı açmanız yeterli olacaktır. Sürekli güncellenenen bir yapıya sahip olduğundan dolayı her zaman en iyi sonuçlar elde etmeniz mümkün. Arayüzü iyileştirildiğinden dolayı arayüzünde gezinmek eskisinden daha rahat olup her yönden performans düzeltmelerine kavuşturulmuş.

İçerisinde yer alan okuma modu dışında döküman ve ayarlarınızı Skydrive ile senkronize edebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf aktarma işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlayan Microsoft Word ile yapmış oduğunuz değişiklikleri hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Office 365 hesabınız yoksa oluşturarak dökümanlarınızı senkronize edebilir ve arkadaşlarınızın bunlar üzerinde çalışmasına izin verebilirsiniz. 

Karşılaşma ekranı ise daha kullanışlı olmak adına yeniden tasarlanmış olup en son açmış olduğunuz taslakları ve dökümanları kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Şablon özelliği sayesinde tarzınızı yahut profesyonelliğinizi gösterecek Word şablonlarını kullanabilirsiniz. 

Word indir'mek için geldiyseniz şuan da doğru sayfadasınız buradaki adımları izleyerek güvenli bir şekilde Word'u indirebilirsiniz.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
24.55 MB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
628,535
Sistem:
Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
Microsoft
Kategori:
Uygulama
Sürüm:
2003

Benzer Uygulamalar

Uygulama