MightyText

İNDİR
x
x
x
x
x

Bilgisayardan SMS Gönderme Eklentisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MightyText uygulamasıyla hızlı bir şekilde SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulamadır. Android telefonunuz üzerinden mesajlaşma derdinden kurtaran pratik bir SMS gönderme çözümü sunan MightyText uygulamasının içerisinde bulunan küçük klavyesinde mesaj yazma derdinden kurtulabiliyorsunuz. 

Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari ve Google Chrome tarayıcıları için geliştirilmiştir. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten sonra Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz. Daha sonra eklentiyle uygulamayı eşleştirip MightyText'i kullanmaya başlıyorsunuz. 

Android cihazınıza gelen aramaları ve bildirimleri bilgisayarınıza eş zamanlı olarak gösterebilmektedir. İnternet tarayıcınızla uyumlu versiyonunu indirme bağlantımıza tıkladığımız zaman karşınıza çıkan sayfa üzerinden ndirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde bilgisayarınız üzerinden SMS ve MMS mesajlar göndermek istiyorsanız MightyText'i denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,831
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
MightyText
Kategori:
İletişim
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

İletişim