Running Eyes

İNDİR
x

Hızlı Okuma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Running Eyes programı sayesinde normal okuma hızınızı arttırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Running Eyes programı yararlı bir hızlı okuma servisidir. 

Hem çocukların hemde yetişkinlerin seveceğine inandığım başarılı bir program olup özellikle küçük yaştaki kullanıcılara daha yararlı olacaktır. 
Aynı zamanda okuma yazma bilmeyen çocuklar için de resimli gösterimler yer almaktadır. 

Running Eyes programı bünyesinde 34. bin kelime bulundurmasıyla rastgele kelimeler seçerek çalışmaktadır. Kelimeler dışında sayı, resim ve diğer belgelerle çalışan Running Eyes programının çalışma hızını, aşamasını ve seviyesini kendiniz belirleyerek kendi okuma gelişinizi kontrol edebiliyorsunuz. 

Program tam ekran çalışma modunu desteklemesi ile ön plana çıkıyor. Grup çalışmalarında duvara yansıtmak için oldukça uygun olan Running Eyes programında arkaplanı, sayı ve kelimelerin yazı türünü kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. 

Testlerde başarısız olduğunuz zaman eğitimlere geri dönerek eksik olduğunuz yerleri tekrar çalışmanız ve pratik yapmanız gerekmektedir. Eğer sizde daha hızlı okuma yapmak istiyorsanız Running Eyes programını kullanabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
62.32 MB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
3,271
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Kategori:
Ders Araçları
Sürüm:
1.4

Benzer Uygulamalar

Ders Araçları