Secure File Deleter

İNDİR
x

Kalıcı Kesin Güvenli Dosya Silme Programı

Özel verilerinizin bir başkasının eline geçmesini istemiyorsanız Secure File Deleter programıyla silin. Program tam anlamıyla kanıt bırakmadan dosyaları silebilmektedir. Windows bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyalar aslında tam olarak silinmezler bunu öncelikle bilmeniz gerekir. Dosya geri getirme programlarıyla bunlar geri dönebilir. Ancak Secure File Deleter programı ile dosya kurtarma yazılımlarıyla gelmesi mümkün olmayacak şekilde dosyaları kalıcı bir şekilde silebilirsiniz. 

Secure File Deleter, artık bulamadığınız tüm belgeleri kalıcı olarak kaldırmanıza izin vererek bilgisayarınızın güvenliğini korumanıza yardımcı olan hafif bir uygulamadır. Basit denetimleri birleştiren minimalist bir kullanıcı arabirimi ile birlikte gelir ve böylece geniş bir kullanıcı yelpazesinde yüksek düzeyde erişilebilir olmasını sağlar.

Kesin dosya silme programı olan Secure File Deleter ücretsiz olarak sunulmaktadır. Basit bir arayüze sahip olan bu uygulamaya güvenerek dosyaları kolay ve verimli bir şekilde silebilirsiniz. Hassas bilgilerle çalışmak kişisel güvenliğinizi ve bilgisayarınızı tehlikeye atıyor olabilir. Bununla birlikte dosyalarınızı güvenli bir şekilde kaldırmanıza ve böylece başkalarının dosyalara erişmesini önlemenize yardımcı olan çok çeşitli çözümler arıyorsanız mutlaka Secure File Deleter'i Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
2.4 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
885
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
CyRobo LTD
Kategori:
Gerekli
Sürüm:
5.07

Benzer Uygulamalar

Gerekli