ShareByLink

İNDİR
x

Bulut Sunucusu Üzerinden Dosya ve Link Paylaşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ShareByLink programı sayesinde elinizdeki dosyaları hızlı bir şekilde internetten paylaşabilirsiniz. Hızlıca bir şekilde linkleri elde etmenize imkan sağlayan ShareByLink programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan ShareByLink programında link paylaşmak ise oldukça kolay. Tek yapmanız gereken şey Share By Link butonuna basmak. Paylaşım linkinizi aldıktan sonra istediğiniz kişilere gönderebiliyorsunuz. Karşınızdaki kişilerin dosya indirebilmesi için dosya yükleme işleminin sona ermiş olması gerekmektedir. 

ShareByLink programının çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Fakat bilgisayarınızı 3G gibi bir bağlantı üzerinden internete bağlıyorsanız yüksek boyutlu dosyalarda çok dikkatli olmanız gerekiyor Kota aşımı gibi bir durumla karşılaşmanız söz konusu olabiliyor. 

Aynı zamanda ShareByLink programıyla özel dosyalarınızı ve belgelerinizi paylaşmamanızı öneriyorum. Çünkü bulut depolama sistemlerinde çıkacak bir güvenlik açığı kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Eğer sizde kendi depolama sunucunuzu kullanmak istiyorsanız ve program ile sunucularına güvenmiyorsanız kendi sunucunuzu depolama alanı olarak tutabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
13.72 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,937
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
Simon Lightstone
Kategori:
Dosya Paylaşımı
Sürüm:
1.0

Benzer Uygulamalar

Dosya Paylaşımı