Simple Machine Protect

İNDİR
x
x
x
x

Basit Taşınabilir Antivirüs Programı

Simple Machine Protect ile sisteminizi kötü amaçlı yazılımlardan koruyun. Windows ortamında çalışan bu program aracılığıyla çıkarılabilir sürücülerden gelebilecek olası virüsleri tarayabilirsiniz. Virüs diski taramak amacıyla kullanılabilecekk taşınabilir bir antivirüs hizmetidir. 

Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olan program yerel olarak yüklü uygulamalarda tarama işini gerçekleştirebilir. Geleneksel bir antivirüs raporu üreten Simple Machine Protect programı tarama için bir konum seçmenize olanak sağlar. 

Buna ek olarak çoklu tarama seçenekleri tarama raporlama hizmeti yapılandırmak ve etkinleştirmek yada devre dışı bırakmak için dosya uzantılarını seçmenize olanak tanımaktadır. "Process Explorer" ekran, belirli bir zamanda çalışmakta olan her süreci ile ilgili ayrıntıları gösteren, klas Windows Görev Yöneticisi bir alternatif sağlar.

Sonuç olarak Simple Machine Protect , bilgisayarınızı virüs, casus yazılım, truva atı, solucanlar ve sisteminize zarar verebilecek çeşitli tehditlerden koruyan ücretsiz taşınabilir bir virüsten koruma programıdır. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
1.3 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,044
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Bagus Judistirah
Kategori:
Antivirüs
Sürüm:
1.9.4

Benzer Uygulamalar

Antivirüs