SPAMfighter Standard

İNDİR
x
x

E-posta Spam Filtreleme Programı

Kamuya açık çeşitli spam filtreleme yazılım çözümleri var ancak SPAMfighter Standart programı gelen kutunuzdan istenmeyen ve istenmeyen e-postaları azaltmak için tasarlanmıştır. En eksiksiz ve güvenilir anti-spam ve anti-phishing koruması araçlarından birini sunan program engelleme teknolojisini içerisinde bulunduraran spam olanları belirleyip gerçek zamanlı olarak e-posta hesabınızı koruyabilmektedir.

Bilgisayarınızı güvende tutmak ve hırsızlık girişimlerinden kurtarmak için kullanabileceğiniz program her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Kullanıcılar aynı zamanda hassasiyeti seçerek uygulamanın davranışını yapılandırabilir. Spam klasörlerini yönetmenizi sağlayan  Outlook Express, Windows Mail, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird  gibi en popüler e-posta istemcileri bazılarıyla entegre olur.

'Beyaz liste' adreslerini veya yanlış 'Spam' klasörüne yeniden yönlendirilir etki içerir ise Kara liste, sen e-posta almak istemediğiniz etki alanları veya IP adresleri için oluşturulabilir.

Bu uygulama size istenmeyen kötüye rapor imkanı getirmenin dışında büyük avantajlarından biride bunun gibi bir güçlü spam topluluğu olan spam rapor veya phishing mesajları otomatik olarak tanınıyor olmasıdır. Böylece her üye için filtreleme daha kolay gerçekleşir. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
23.5 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
1,053
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
SPAMfighter
Kategori:
Güvenlik & Hack
Sürüm:
7.6.131

Benzer Uygulamalar

Güvenlik & Hack