Spybot Search and Destroy

İNDİR
x
x
x

Zararlı Yazılımları Silme Programı

Spybot - Search & Destroy, yaygın anti-virüs uygulamaları tarafından henüz kapsanmayan nispeten yeni bir tehdit olan casus yazılımları algılar ve kaldırır. Spyware, bilginiz olmadan derleyicilere iletilen ve reklam şirketlerine satılan sizin için bir pazarlama profili oluşturmak için sörf davranışınızı sessizce izler.

Internet Explorer'da bilerek yüklemediğiniz yeni araç çubuklarını görürseniz, tarayıcınız açıklanamaz şekilde çökerse veya ana sayfanız "ele geçirildi" (bilginiz olmadan değiştirilmişse) bilgisayarınız muhtemelen casus yazılımlardan etkilenmiştir.

Belirtileri görmese bile, bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir, çünkü giderek daha fazla casus ortaya çıkıyor. Spybot-S & D ücretsizdir, bu nedenle bilgisayarınıza bir şeylerin girip girmediğini anlamaya çalışmanın hiçbir zararı yok.

Spybot-S & D, bilgisayarınızı diğer kullanıcılarla paylaşırsanız kullanım yollarını ilginç bir işlevi de temizleyebilir ve üzerinde çalıştığınız şeyleri görmesini istemezler. Ve profesyonel kullanıcılar için Spybot-S & D bazı kayıt defteri tutarsızlıklarını ve genişletilmiş raporları düzeltmenize izin verir.

Detaylı Bilgiler
Boyut:
44.37 MB
Dil Desteği:
Türkçe / İngilizce
İndirilme:
2,884
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Üretici:
Patrick M. Kolla
Kategori:
Güvenlik & Hack
Sürüm:
2.6

Benzer Uygulamalar

Güvenlik & Hack