WhatsApp Messenger Web

İNDİR
x

Web İçin WhatsApp Messenger

Bildiğiniz üzere Dünya genelinde popüler olduğu gibi ülkemizdede fazlasıyla popüler olan mesajlaşma uygulaması artık İnternet tarayıcılarında kullanılabilir. Mobilden sonra web ortamına da girmesini isteyen kullanıcıları sevindiren bir haber. WhatsApp Messenger, Google Chrome uyumlu olarak çalışıp arkadaşlarınıza mesaj göndermenize ve onlardan gelen mesajları okumanıza imkan sağlamaktadır. 

Bildirim özelliği tarayıcıda da devam ediyor. Artık daha hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla mesajlaşmanıza imkan sağlayan uygulama ile yeni bir mesaj geldiği zaman anında haberdar olabiliyorsunuz. Bildirim almak istemeyen kullanıcılar ise masaüstü bildirimleri almayı kapatabilir. 

WhatsApp Messenger uygulamasını web tarayıcınızda kullanabilmek için yapmanız gerekenler ise şöyle;
İlk olarak https://web.whatsapp.com adresine gidip ardından karşınıza çıkan QR kodunuzu okutmanız gerekiyor. Veri kullanımını azaltmak için lütfen telefonunuzda Wi-Fi bağlantısını kurun. 

WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullanmıyorsanız sürümü güncelleyin. Şuan için iOS işletim sistemli cihazlara destek vermiyor. Ancak Android, BlackBerry ve Windows Phone cihazınızda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Eğer adımları sorunsuz bir şekilde tamamlıyorsanız QR kodu tarama işlemi sonrasında web tarayıcı üzerinden WhatsApp'a otomatik olarak giriş yapmış olacaksınız. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
8.24 KB
Dil Desteği:
Türkçe
İndirilme:
15,880
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 /
Üretici:
WhatsApp Inc.
Kategori:
Mobil Uygulamalar
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Mobil Uygulamalar