Wi-Fi Transfer

İNDİR
x
x
x
x

Kablosuz Dosya Transfer Etme Programı

Wi-Fi Transfer uygulamasıyla mobl cihazınız ve Windows bilgisayarınız arasında hızlı bir şekilde dosya transfer işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan Wi-Fi Transfer uygulamasıyla dosya transfer işlemini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde dosyalarınızı paylaşmanıza imkan sağlayan kablosuz bir hizmettir. 

Samsung tarafından ücretsiz olarak sunulmakta olan Wi-Fi Transfer uygulaması normal şartlarda olan kabloya gerek duymadan dosya paylaşım imkanı sunuyor. Android cihazlarda çalışan uygulama aynı zamanda internet bağlantısına da gerek duymuyor. Adı her ne kadar interneti hatırlatsa da uygulama internet bağlantısı gerektirmiyor olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Windows bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında dosya transfer işlemini kablosuz gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların seveceğine inanıyorum. Eşleştirme, yedekleme ve diğer işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Uygulama hem bilgisayarınızda hemde Android cihazınızda yüklü olmalıdır. Android versiyonunu da sitemizden bulabilirsiniz. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,474
Sistem:
Windows 10
Üretici:
Samsung
Kategori:
Dosya Paylaşımı
Sürüm:

Benzer Uygulamalar

Dosya Paylaşımı