FIFA 14

İNDİR
x
x
x
x
x
x

Windows Phone için Mobil Futbol Oyunu

Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz FIFA 14 sizlere gerçekçi bir futbol deneyimi sunuyor. FIFA serisi oldukça uzun ve bildiğiniz üzere çeşitli platformlarda oynayabildiğiniz başarılı bir oyundur. 

Windows Mobile işletim sistemli olan telefon ve tabletiniz üzerinde FIFA 14 oyununu oynamaya ne dersiniz? En iyi futbolcu deneyimini yaşatmanıza imkan tanıyan oyunlardan biri. EA Games kalitesinde yayınlanan oyun çeşitli oyun platformlarında karşımıza çıkmıştı. Artık mobil cihazlarınız üzerinde de oynamanıza olanak sağlıyor. 

Windows Mobile işletim sistemli kullanıcılar için gelişmiş bir yapı sunan oyun maçlarda heyecan bir dakika bile durmazken oyuncuların en kolay yoldan takımlarını yönetmenesine de imkan sağlamakta.
 
İçerisinde yer alan online oynama özelliği ile arkadaşlarınız ile kapışabilir. FIFA 2014 heyecanını Windows Mobile cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte bir an önce telefona yüklenmesi gereken en büyük fırsatlardan birisi diyebilirim. FIFA 2014 oyununu Windows Mobile telefon yada tabletinizde oynamaya hazır mısınız?
Detaylı Bilgiler
Boyut:
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,880
Sistem:
Windows Phone
Üretici:
Electronic Arts
Kategori:
Oyun
Sürüm:
1.0.0.1

Benzer Uygulamalar

Oyun