Zello

İNDİR
x
x
x
x

Bas Konuş Sesli Konuşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanmanız için hazırlanmış sesli sohbet hizmetidir. Ücretsiz olarak sunulan Zello programı çapraz platform desteğiyle sesli sohbet yapabilirsiniz. Mobil cihaz kullanıcılarıyla bile bilgisayarınız üzerinden sesli görüşmeler yapabiliyorsunuz. 

Son derece başarılı ve etkili bir program olup bas konuş mantığıyla çalışmaktadır. Farklı bir şekilde ifade etmeye çalışacak olursa Zello programı bir nevi walkie-talkie servisi de diyebiliriz. Telsizmiş gibi kullanarak arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

Zello programını kullanmak için öncelikle yapmanız gereken şey Zello hesap oluşturmak ve ardından giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından Zello kullanan arkadaşlarınızı listeye ekleyip onlarla sohbet etmeye başlayabildiğiniz gibi dilerseniz diğer kullanıcılar tarafından açılan kanallara giriş yaparak onlarla kolay bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. 

Kendi kanalınızı açabilmenize ve listenizde bulunan kullanıcıları kanalınıza davet ederek kendi aranızda grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz kanalları şifreleme şansına da sahip olduğunuz Zello gerçekten oldukça etkili bir hizmettir. Arkadaşlarınızla tüm platformlar üzerinden bas konuş mantığına sahip olan Zello hizmetini Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Detaylı Bilgiler
Boyut:
2.14 MB
Dil Desteği:
İngilizce
İndirilme:
2,179
Sistem:
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Üretici:
Zello Inc
Kategori:
İletişim
Sürüm:
1.39

Benzer Uygulamalar

İletişim