Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS2D & 3D Animator

reklam

Banner Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz 2D & 3D Animator programı sayesinde kolay bir şekilde bannder, başlık, düğme ve görsel hazırlayabiliyorsunuz. 

Başarılı bir grafik tasarım programı olup kullanıcı dostu arayüzü ile ön plana çıkıyor. Mevcut görselleri de değiştirmenize imkan sağlayan 2D & 3D Animator programı onlar tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz. Görsele efekt ekleme, yazı düzenleme, metinlere gölge efekti ekleme, metin saydamlığını, metin şeklini değiştirebilme ve animasyonlar arasında geçiş şeklini yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

ICO, JPG, PNG, BMP, AVI ve GIF formatlarını destekleyen program 3 boyutlu metinler ve şekiller yapmanıza olanak tanımasının dışında katman tabanlı olarak çalışmaktadır. Katman tabanlı çalışan programda nesnelerin büyüklüklerini, hareket şekillerini ve konumlarını kolay biir şekilde değiştirebiliyorsunuz. 

JPEG, PNG, logolar yapmanıza, sunum için AVI videolar ve ikonlar oluşturmanıza imkan sağlayan programla GIF animasyonlar şeklinde bannerlar hazırlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
4.55 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,671
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.