8-Bit Bayonetta

8-Bit Bayonetta

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Retro Tarzda Aksiyon Oyunu

Basit yapıya sahip aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmı olan 8-Bit Bayonetta oyununda boş vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. 3 boyutlu bir aksiyon oyunu olup retro tarza sahiptir. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda düşmanlarımız saldırmak için tetikte bekliyor. 

Hoş bir atmosferin yer aldığı 8-Bit Bayonetta oyununda düşmanlarımız ekranın sağından bize doğru yaklaşıyor olup bizde bu nedenle silahlarımızı kullanarak onlara ateş etmeliyiz. Oyunda düşmanlarımız daha bize yaklaşmadan onları yok etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle reflekslerinizin çok iyi olması gerekiyor. Oyunda silahlarımızı kullanarak ateş ediyor bu şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. 

8-Bit Bayonetta oyununda kahramanımız sadece ateş etmiyor ziyadesiyle zıplayabiliyor. Bununla birlikte çift zıplayabilmeniz de oyun içerisinden mümkün olup karadan yaklaşan düşmanlar için sık sık zıplamanız gerekiyor. Eğer sizde retro tarzda keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka 8-Bit Bayonetta'yı denemelisiniz. 

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,124
GELİŞTİRİCİ
SEGA
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?