Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Action!
Ekran Videosunu Çekme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ekranınızı kaydetmek ister miydiniz? 

Öyleyse Action! programı size yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızda yer alan görüntülerin video kaydını gerçekleştiren Action! programı sayesinde anlatımlar yapabilirsiniz. 

Dilerseniz sunumlarınız için kullanabilir dilerseniz birşeyleri daha iyi anlatmak için kullanabilirsiniz. Video kaydının yanısıra HD ses kaydı yapabilmenize imkan sağlayan Action! programının birçok güzel özelliği bulunuyor. 

HD videolar ve HD sesler ile videolarınızı zengin gösterebilirsiniz. Ekran kayıt işlemi sırasında kare adedi ekranda kare sayısının gösterilmesinden tutun oyun ve masaüstü çekimleri için farklı seçenekler sunan Action! programı ekran görüntüsü alıp resim dosyası olarakta kaydetmenize imkan sağlıyor.

Almış olduğunuz ekran görüntülerini sosyal medyada paylaşabildiğiniz gibi bilgisayarınıza da kaydedebilirsiniz. İçeriside videolarınızı hızlıca paylaşabilmeniz adına hazır şablonlar bulundurmaktadır. 

Eğer sizde ekran görüntüsünü hem video olarak hemde resim olarak bilgisayarınıza kaydetmek ve arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşmak istiyorsanız seçiminiz Action! programından yana olabilir. Ancak program deneme sürümü olduğu için videoların arasına reklam ekliyor. Cep yakmayan ücreti ile kullanıcıları ile buluştuğundan dolayı satın almanız mümkün. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.21.0
BOYUT
20.86 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
9,432
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.