Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Active@ Boot Disk

reklam

Sistem Kurtarma Diski Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Active@ Boot Disk programı sayesinde Windows bilgisayarınız için kurtarma diski oluşturabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Active@ Boot Disk programı kullanışlı bir kurtarma disk oluşturma hizmetidir. 

Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Active@ Boot Disk programı bilgisayarınızın kurtarmak için işletim sisteminizin kurulu olduğu disk bölümüne format atmanız ve bu bilgilerin kaybolması anlamına gelmektedir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman bilgisayarınızda kayıtlı olan bilgleri format atmadan önce kullanarak kurtarabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın içerisinde bulunan dosyalara erişim olanağı tanıyan Active@ Boot Disk programı ile USB bellek, CD ve DVD oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurtarma medya dosyası hazırlayarak Windows yerine açılan arayüz ile dosyalarınıza erişebilirsiniz. Windows kurulumlarını onarmanıza imkan sağlayan Active@ Boot Disk programı Windows yükleme öncesi kaynakları yapılandırmanıza imkan sağlamaktadır.

Aynı zamanda Windows yüklemek için gerekli olan düzenlemeleri de Active@ Boot Disk programıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde sistem kurtarmak iiçin disk oluşturmak istiyorsanız Active@ Boot Disk programından faydalanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
10.1
BOYUT
256.94 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,223
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.