Active@ Boot Disk

Active@ Boot Disk

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Sistem Kurtarma Diski Hazırlama Programı

Active@ Boot Disk programı sayesinde Windows bilgisayarınız için kurtarma diski oluşturabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Active@ Boot Disk programı kullanışlı bir kurtarma disk oluşturma hizmetidir. 

Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Active@ Boot Disk programı bilgisayarınızın kurtarmak için işletim sisteminizin kurulu olduğu disk bölümüne format atmanız ve bu bilgilerin kaybolması anlamına gelmektedir. Böyle bir durum ile karşılaştığınız zaman bilgisayarınızda kayıtlı olan bilgleri format atmadan önce kullanarak kurtarabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın içerisinde bulunan dosyalara erişim olanağı tanıyan Active@ Boot Disk programı ile USB bellek, CD ve DVD oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Kurtarma medya dosyası hazırlayarak Windows yerine açılan arayüz ile dosyalarınıza erişebilirsiniz. Windows kurulumlarını onarmanıza imkan sağlayan Active@ Boot Disk programı Windows yükleme öncesi kaynakları yapılandırmanıza imkan sağlamaktadır.

Aynı zamanda Windows yüklemek için gerekli olan düzenlemeleri de Active@ Boot Disk programıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde sistem kurtarmak iiçin disk oluşturmak istiyorsanız Active@ Boot Disk programından faydalanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
10.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,921
HEMEN İNDİR (256.94 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?