Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Active@ KillDisk
Kalıcı Hard Disk Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Tamamen sabit diskinizi silmek istediğiniz zamanlarda size yardımcı olan Active@ KillDisk  programı DOS ve Windows ile uyumlu çalışmaktadır. 

Oldukça kullanışlı ve güçlü olan Active@ KillDisk programı profesyonel bir kullanım sunmaktadır. Genellikle bir başkası tarafından dosya getirme ve disk kurtarma gibi işlemlerin ardından ele geçirilmesini engellemek amacıyla geliştirilen Active@ KillDisk  programı parçalama ve şifreleme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Ücretsiz olarak sunulan program format ve FDISK yöntemleri ve araçları ile gerçekleştrdiğiniz veri kaldırma komutlarından sonra kaldırılan dosyaları geri getirebilme ihtimali de beraberinde geliyor. Ancak Active@ KillDisk  programı 17 farklı şifreleme methodu ile gerçekleştirdiği veri silme işleminden sonra kaldırdığınız işlemleri geri getirilmeyecek hale getirmektedir.

ABD Savunma Bakanlığı tarafından kullanılmış ve onaylı bir programdır. Active@ KillDisk programını kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.0
BOYUT
26.89 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,104
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.