AdbLink

AdbLink

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android Kodi Verilerini Yönetme Programı

AdbLink, Android için Kodi çalıştıran cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve verilerinizi daha verimli bir şekilde yönetmenizi ve uygulamaları Android SDK ile uğraşmadan sorunsuz bir şekilde yüklemenizi sağlayan, hafif bir yazılım parçasıdır.

Orta zorlukta yapılandırma gerektirir

Yükleme hızlı ve kolay olsa da, cihazınızı bağlarken bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sonuç olarak, güvenlik duvarında doğru izinlerin ayarlandığından, kullandığınız IP adresinin doğru olduğundan ve aygıtın doğru ayarlandığından emin olun.
Cihazınızı Çevrimdışı olarak görüntülemeye devam ederseniz, yukarıdaki tüm ayarlarınıza rağmen, bunu düzeltmenin bir yolu, ADB Hata Ayıklamasını Fire TV'deki özel menülerden açıp kapatarak yapmaktır.

İstediğiniz kadar cihaz bağlayabilirsiniz. Yeni cihaz eklemek ise çok sezgisel bir işlemdir. Basitçe söylemek gerekirse, bir açıklama, adres, Kodi bölümü, dosya yolu, medya merkezi ve pull folder belirterek bir aygıt eklemesi yapabilirsiniz. 

Kodi verileriniz için yedek oluşturmanıza olanak tanır

Muhtemelen zaten ima ettiğiniz gibi, Kodi verileriniz için yedek oluşturmanız, aynı ada sahip Düğmeye erişmeyi gerektirir. Kod dizinini boş dizinlerin yedeklerini oluşturamayacağından, fonksiyonu kullanabilmeniz için Kodi'yi en az bir kez çalıştırmanız önerilir. Aynı zamanda, Kodi'den başka başka uygulamaları çalıştırıyorsanız, paket adını ve Dosya Yolu'nu değiştirmeniz gerekebilir.

Yedeklemelere ek olarak, Android SDK'yi yükleme sorunu yaşamadan cihazınıza uygulama yükleyebilirsiniz. Yardımcı programın diğer önemli işlevleri silmek, ekran görüntüsü, geri yükleme, konsol açma, SFTP'yi açma, ekranı açma, uzaktan görüntüleme veya görüntüleme günlüğünü içermektedir.

Sonuç olarak Kodi'yi Android tabletinizde veya akıllı telefonunuzda kullanıyor ve verileri daha etkili bir şekilde taşımak, kopyalamak, yedeklemek veya eski haline getirmek istiyorsanız, belki de adbLink kullanışlı olabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Cep Telefonu Yazılımları
VERSIYON
3.00
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,845
HEMEN İNDİR (15.9 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?