Adobe Photoshop Elements

Adobe Photoshop Elements

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Adobe Profesyonel Fotoğraf Düzenleme ve İşleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Adobe Photoshop Elements programı sayesinde fotoğraflarınızı birkaç adımda düzenleyebilirsiniz. Dünyanın en popüler görsel işleme programlarından biri olup Photoshop'un sadeleştirilmiş halidir. Eğer photoshop size karışık geliyorsa Adobe Photoshop Elements programıyla bu karışıklığı ortadan kaldırabilir ve düzenleme işlemini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı kolay bir şekilde programa aktarabiliyor, işleyebiliylor ve tarih gibi önemli kıstalara göre sınıflandırabilirsiniz. Görsellere atayacağınız etiket ifadeleriyle onların ne ile ilişkili olduklarını belirleyebilirsiniz. Bu sayede düzenli bir saklama hizmeti de edinmiş oluyorsunuz. 

Fotoğraflardaki kişileri otomatik bir şekilde tanıyabilen Adobe Photoshop Elements programı Facebook ile birlikte çalıştığında kimin fotoğrafına erişmek istiyorsanız o ona izin veriyor. Başarılı bir analiz sonucu ile karşımıza çıkabilen Adobe Photoshop Elements programı en iyi performansını görmek için analiz komutunu çalıştırmanız yeterli olacaktır. Adobe Photoshop Elements programı sizin için fotoğrafları inceleyip en iyisini sizlere sunacaktır. Öte yandan hızlı bir şekilde fotoğraflarınız üzerinde çeşitli değişiklikler yapmakta mümkün. 

Kolay bir şekilde fotoğraflarınız üzerinde profesyonelce bir etki oluşturmak istiyorsanız Adobe Photoshop Elements programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
13
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,378
HEMEN İNDİR (2.48 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?