AdwCleaner

AdwCleaner

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

AdwCleaner programını bilgisayarınızda kullanarak sisteminizin güvenliği ve performansı üzerinde olumsuz etki oluşturan zararlı yazılımlarını kaldırabilirsiniz. 

Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz program ve uygulamaların beraberinde zararlı yazılımlar edinmiş olabilirsiniz. Standart veri hırsızlığını düzenleyen adware ve malware benzeri zararlı yazılımları temizlemeniz AdwCleaner ile mümkün. 

Ana sayfanızı değiştiren programların yanısıra uygulamalarında bilgisayarınızda yapmış olduğu değişiklikleri ortadan kaldırabilirsiniz. Bildiğiniz üzere veri hırsızlığını sağlayan programlardan ve anasayfa değiştiren bir takım zararlı yazılımlardan normal yollarla kurtulmak mümkün olmuyor. Bu nedenle AdwCleaner programı benzeri bir program kullanarak bu tip zararlı yazılımlardan bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Arayüz bakımından oldukça sade olan AdwCleaner programı amatör kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir. Program taşınabilir olduğundan dolayı direkt olarak flash diskinizde de kullanabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen yapısı ile dikkat çeken AdwCleaner programında bulunan kaldırma buyonuna basmadan önce dikkatli olmanız gerekmektedir. Zira basıldığında kendisini kayıtlı olduğu diskten sonsuza dek kaldırmaktadır. Bu nedenle sildiğiniz programları yeniden indirmeniz gerekebilir. 

Ücretli ve karmaşık olan programlardan sıkılan kişilerin denemesi gereken bir program olduğuna inanıyorum. Dilerseniz sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik & Hack
VERSIYON
3.308
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,488
HEMEN İNDİR (1.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?