Age of Empires II HD: Rise of the Rajas

Age of Empires II HD: Rise of the Rajas

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Age of Empires II HD Oyununu Genişleme Paketi

17 yıl önce çıkış yapan gerçek zamanlı strateji oyunu için hazırlanmış resmi bir genişleme paketi olup oyunseverleri daha iyi bir deneyim bekliyor. Bildiğiniz üzere Microsoft, yıllardır genişleme paketi yayınlamamıştı. Tam 17 yıl sonra gelen paket ile birlikte oyuncular Age of Empires II HD oyununa daha iyi bir deneyim sunacak.

Süpriz bir şekilde karşımıza çıkan Age of Empires II HD: Rise of the ile Güneydoğu Asya medeniyetlerini oyuna kazandırabilirsiniz. Ek içerik sunan paket ile birlikte özel seslendirme bulunuyor. 4 farklı senaryo bölümü de eşlik ediyor. 

Malezya, Burma, Kamboçya, Vietnam tarihlerinde uzun yıllar hüküm sürmüş medeniyetlere yer verilen pakette Güneydoğu Asya'daki adaların ve toprakların kontrolü ele geçirmek için mücadele ediyoruz. Age of Empires II HD: Rise of the ile birlikte gelen yeni medeniyetlerin yahut hikayelerin dışında savaş filleri yeni asker birimleri görüyoruz. 

Sığ suları, bataklıkları, uzun kumsalları, yağmur ormanlarını ziyaret edebiliyor bununla birlikte yapay zeka da oldukça gelişmiş. Minimum sistem gereksinimleri ise oldukça düşük bu nedenle eski bilgisayarlarda bile akıcı bir deneyim yaşamanız kaçınılmaz oluyor. Gerçek zamanlı olarak oynayabileceğiniz Age of Empires II HD oyununu eğer sizde genişletmek istiyorsanız firmanın sunmuş olduğu resmi genişleme paketini indirmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,008
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?