Age of Empires II HD

Age of Empires II HD

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Klasik Medeniyetler Savaş Oyunu

Gerçek zamanlı bir strateji deneyimine ne dersiniz?

Windows bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan Age of Empires II HD oyununda günümüz teknolojisi yer alıyor. İlk olarak 1999 yılında karşımıza çıkan oyunun günümüz teknolojisine ayak sağlayan yeni versiyonu ile oyunseverleri mutlu edecektir.

RTS türünün günümüze ulaşmasının en büyük katkısı olan Age of Empires II HD oyunu gerçek zamanlı strateji bulunuyor. Saatlerce bilgisayarınızın başından ayrılmak istemeyeceğiniz oyun HD kalitesine sahip. Tek kişilik görevlerin dışında oyunda genişleme paketlerine kavuşmakta mümkün olacak. 

Oyun içerisinde yer alan 18 farklı medeniyetten birini seçerek binlerce yıllık bir tarihi gelişim macerasına doğru ilerliyoruz. Tarihi süreçte düşmanlarımızla heyecan dolu savaşlar yaşayabiliyoruz. Online oyun modu ile aksiyon dolu anlar yaşayabileceğiniz Age of Empires II HD oyununda taktiksel yeteneklerinizi ayrıca diğer oyunculara karşı da test etmeniz gerekiyor. 

HD grafiklere sahip olmasına rağmen düşük sistem gereksinimlerine sahip olan Age of Empires II HD oyununu eski bilgisayarlarınızda bile akıcı bir şekilde oynamanız mümkün. Genel olarak başarılı bir yapıya sahip olup yüksek çözünürlüklü bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz klasik bir strateji oyunu olduğundan Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

Age of Empires II HD Sistem Gereksinimleri

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,184
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?